TIMETABLE

Bekijk hier hoe laat jouw favoriete artiesten zullen optreden tijdens Emporium New Dimension!

Mainstage

Andrew Mathers
12:00 - 13:30
GUZ
13:30 - 14:30
Mr Belt & Wezol
14:30 - 15:30
MILLEAN.
15:30 - 16:30
Jengi
16:30 - 17:45
Sam Feldt
17:45 - 19:00
La Fuente
19:00 - 20:15
Sunnery James & Ryan Marciano
20:15 - 21:30
Nicky Romero
21:30 - 22:45
Maddix
22:45 - 23:50
Closing Show House
23:50 - 00:00

XXlerator

Host: DL

Alleviate
12:00 - 13:00
Demi Kanon
13:00 - 14:00
Galactixx & Jay Reeve
14:00 - 15:00
Audiotricz & Ecstatic
Progressive Hardstyle
15:00 - 15:30
Sound Rush
15:30 - 16:30
Outsiders
16:30 - 17:30
B-Front
17:30 - 18:30
Code Black
pres. Blackout
18:30 - 19:00
Rooler
19:00 - 20:00
Rejecta
pres. Reject Authority
20:00 - 20:30
The Purge
20:30 - 21:15
Rebelion & Adjuzt
21:15 - 22:15
Vertile's Dimension X
22:15 - 22:45
Radical Redemption
22:45 - 23:50
Closing Show Hard
23:50 - 00:00

Moreira's Mansion

Mr. Swnkls
12:00 - 13:00
JEA
14:00 - 15:00
Gino Morano
14:00 - 15:00
Ziggy
15:00 - 16:30
Sam Hofman
16:30 - 17:30
Sleazy Stereo
17:30 - 18:30
DJ Dolore
18:30 - 19:30
Chris Deluxe
19:30 - 20:00
Freddy Moreira & Friends
Freddy Moreira
20:00-23:30
Freddy Moreira & Alessio
21:05 - 21:15
Freddy Moreira & Trafassi
21:15 - 21:25
Freddy Moreira & Gio & Keizer
21:25 - 21:40
Freddy Moreira & Johnny 500
21:40 - 22:00
Freddy Moreira & Poke
22:00 - 22:30
Freddy Moreira & Michael Amani
22:40 - 23:00
Freddy Moreira & Darkraver
23:00 - 23:30

The Beach

by Lipton Ice Tea

Mil & Jes
12:00 - 13:30
RSCL
13:30 - 14:30
Vlado
14:30 - 15:30
Ferreck Dawn
15:30 - 16:45
Chico Rose
16:45 - 18:00
Karim Soliman
18:00 - 19:15
Benny Rodrigues
19:15 - 20:30
Michel de Hey
20:30 - 22:00
De Sluwe Vos
22:00 - 23:30

Vunzige Deuntjes

1+1
12:00 - 13:30
Mixturess
13:30 - 14:30
Ballantine
14:30 - 16:00
Dieux Père
16:00 - 17:30
Cristian D
17:30 - 18:00
Vunzige Deuntjes Soundsystem
18:00 - 19:00
Jonna Fraser
19:00 - 19:30
J.Roots
19:30 - 20:30
WEF
20:30 - 21:30
Bilal Wahib
21:30 - 22:00
Rockefellababe
22:00 - 23:30

Propaganda

JØNAS
12:00 - 14:00
Rowin
14:00 - 15:30
Cynthia Spiering
15:30 - 16:30
Brecc
16:30 - 18:30
XRTN
18:30 - 20:00
Fantasm
20:00 - 21:30
Juul Exler b2b Storm
21:30 - 23:30

XXtra Hard

Host: Nolz

Hyperfire
12:00 - 13:00
Omnya & Sanctuary
13:00 - 14:00
Imperatorz
14:00 - 15:00
Unresolved
15:00 - 16:00
Cryex & Scarra
16:00 - 17:15
Anderex & Deezl
17:15 - 18:30
The Straikerz & Exproz
18:30 - 19:30
Major Conspiracy
19:30 - 20:30
Spitnoise
20:30 - 21:30
Manifest Destiny & Rosbeek
21:30 - 22:30
Gezellige Uptempo
22:30 - 23:30

ClassiXX by Jones

Host: Da Syndrome

Low Frequency
12:00 - 13:00
Waverider
13:00 - 14:00
Josh & Wesz
14:00 - 15:00
Adrenalize & Rebourne
15:00 - 16:00
Zany
16:00 - 17:00
Jones
17:00 - 19:00
Adaro & B-Front
19:00 - 20:30
E-Force
20:30 - 21:30
Titan
21:30 - 22:30
Degos & Re-Done
22:30 - 23:30

Herrie Met Gerrie

GUNA
12:00 - 14:00
KAAN
14:00 - 16:00
SERRR
16:00 - 17:30
GRAZZ
17:30 - 19:00
LAMBU
19:00 - 20:30
DUCO
20:30 - 22:00
HØØKED
22:00 - 23:30

Total Loss

DJ Patjoo
12:00 - 14:30
Sylvie Thijs
14:30 - 16:30
Lampegastuh
16:30 - 17:30
Sjieke Bazen
17:30 - 19:00
Barry Fest
19:00 - 20:00
Otto Wunderbar
20:00 - 21:00
Dr Rude
21:00 - 22:00
Wescalatie
22:00 - 23:30

DOWNLOAD DE APP

STEP INTO NEW DIMENSIONS!

Scoor nu snel jouw tickets en maak het mee!
keyboard_arrow_up