TIMETABLE

De timetable van Emporium 2023 is bekend, dus het plannen kan beginnen!
Bekijk hieronder wanneer jouw favoriete artiest optreedt!

Timetable per dag: Saturday

Saturday 2023/06/03

Atlantis

  • 1: - : MC Marboo
  • 12:00 - 13:30 Ziggy
  • 13:30 - 14:30 WeDamnz
  • 14:30 - 15:30 Tim Hox
  • 15:30 - 16:30 Curbi
  • 16:30 - 17:30 Topic
  • 17:30 - 18:45 La Fuente
  • 18:45 - 19:45 Kris Kross Amsterdam
  • 19:45 - 21:00 Laidback Luke
  • 21:00 - 22:15 Lucas & Steve
  • 22:15 - 23:50 Oliver Heldens
  • 23:50 - 00:00 Closing Show

The Octopus

  • 12:00 - 13:30 1+1
  • 13:30 - 14:30 Butterfly Effect
  • 14:30 - 15:30 La$$a
  • 15:30 - 16:00 ADF Samski
  • 16:00 - 17:00 $hirak
  • 17:00 - 17:30 POKE
  • 17:30 - 18:30 Trobi
  • 18:30 - 19:30 Afro Bros
  • 19:30 - 20:15 Bizzey
  • 20:15 - 21:15 The Partysquad
  • 21:15 - 21:45 Frenna
  • 21:45 - 22:45 Johnny 500
  • 22:45 - 23:45 Irwan

Poseidon

  • 1: - : MC DV8
  • 12:00 - 13:30 Galactixx
  • 13:30 - 15:00 Sephyx
  • 15:00 - 16:00 Keltek
  • 16:00 - 17:00 Bass Modulators
  • 17:00 - 18:00 Sound Rush
  • 18:00 - 18:30 atmozfears: the reawakening
  • 18:30 - 19:30 D-Block & S-te-Fan
  • 19:30 - 20:30 D-Sturb
  • 20:30 - 21:00 Devin Wild The_Innergame
  • 21:00 - 22:15 Act of Rage & Rejecta
  • 22:15 - 22:45 Sickmode & Mish pres. Rave Love
  • 22:45 - 23:50 Warface
  • 23:50 - 00:00 Closing Show

Sea Monsters

  • 12:00 - 13:30 Claploopers
  • 13:30 - 14:45 Feestnation
  • 14:45 - 15:45 Ziggy
  • 15:45 - 16:45 Team Rush Hour
  • 16:45 - 17:45 Freddy Moreira
  • 17:45 - 18:30 STUK
  • 18:30 - 19:30 Natte Visstick
  • 19:30 - 20:30 Tony Junior
  • 20:30 - 21:30 Outsiders
  • 21:30 - 22:30 Darkraver
  • 22:30 - 23:30 Paul Elstak

The Beach

  • 12:00 - 13:30 Timothy Allen
  • 13:30 - 14:30 Praia del Sol
  • 14:30 - 15:30 5$ Shake
  • 15:30 - 16:30 Lady Bee
  • 16:30 - 17:30 Chico Rose
  • 17:30 - 18:30 Funkerman
  • 18:30 - 19:30 Mr Belt & Wezol
  • 19:30 - 20:30 Chocolate Puma
  • 20:30 - 21:30 Sick Individuals
  • 21:30 - 22:30 Justus
  • 22:30 - 23:30 Maddix

The Docks

  • 1: - : MC Da Syndrome
  • 12:00 - 13:30 D-Attack
  • 13:30 - 14:30 Deluzion
  • 14:30 - 15:30 Voidax
  • 15:30 - 16:30 Killshot
  • 16:30 - 17:30 Cryex & Bloodlust
  • 17:30 - 18:30 Malice
  • 18:30 - 19:00 Aversion Live
  • 19:00 - 20:00 Adjuzt
  • 19:30 - 20:30 The Purge
  • 20:30 - 21:30 Ncrypta
  • 21:30 - 22:30 D-Fence
  • 22:30 - 23:30 Spitnoise

The Coral Garden

  • 12:00 - 23:30 MC D-Jay
  • 12:00 - 14:00 Pelsko
  • 14:00 - 15:30 Nathalie Patty
  • 15:30 - 16:30 Ijskouwd
  • 16:30 - 17:30 Sinji
  • 17:30 - 18:30 Molly
  • 18:30 - 19:30 Be Charm’d
  • 19:30 - 20:30 Xpression
  • 20:30 - 21:30 Irwan & Rico Greene
  • 21:30 - 22:30 Walter Looks
  • 22:30 - 23:30 Biggi & Elton Jonathan

Fl├╝gel Schirmbar

  • 12:00 - 16:00 Dennis Beso
  • 16:00 - 17:30 Die Ene Sjors
  • 17:30 - 18:30 DJ Galaga
  • 18:30 - 19:00 Die Ene Sjors
  • 19:00 - 19:30 Jordy van den Boer
  • 19:30 - 20:00 Die Ene Sjors
  • 20:00 - 21:00 Roel Staarink
  • 21:00 - 21:30 De Sfeermakers
  • 21:30 - 23:30 Roel Staarink